» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 31 грудня 2020 року №391

Pозпорядження районної державної адміністрації від 31 грудня 2020 року №391

Автор: admin2 от 4-01-2021, 09:53

Про передачу та використання легкового

автомобіля районної державної

адміністрації

Керуючись статтями 6,13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04 червня 2003 року № 848 “Про впорядкування використання легкових автомобілів бюджетними установами та організаціями” та у зв’язку із виробничою необхідністю:

1. Легковий автомобіль CHEVROLET AVEO, 2007 року випуску надати в розпорядження першого заступника голови районної державної адміністрації Скоропада Віталія Орестовича.

2. Закріпити легковий автомобіль CHEVROLET AVEO, 2007 року випуску за водієм відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації Іванишином Анатолієм Олександровичем.

3. Для передачі легкового автомобіля створити комісію в складі:

Сенів Наталія Михайлівна - заступник керівника апарату- завідувач сектору документообігу, інформаційної діяльності та організаційної роботи апарату райдержадміністрації, голова комісії;

Болонна Руслана Богданівна - головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації, секретар комісії.

Члени комісії:

Кебза Зеновій Михайлович -начальник відділу економіки, агропромислового розвитку

та захисту довкілля райдержадміністрації;

Венгжин Олег Ярославович-головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції відділу правового забезпечення, персоналу, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації;

Шпек Леся Євгенівна - начальник відділу фінансово-господарського забезпечення - головний бухгалтер апарату райдержадміністрації.

4. Комісії (Сенів Н.М.) провести передачу легкового автомобіля 5 січня 2021 року.

5.Водію відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдерж- адміністрації Іванишину Анатолію Олександровичу:

5.1. Здійснити перереєстрацію легкового автомобіля CHEVROLET AVEO, 2007 року випуску у територіальному сервісному центрі № 4642 РСЦ ГСЦ МВС України до 12 січня 2021 року.

5.2. Після закінчення робочого часу автотранспорт райдержадміністрації

зберігати в гаражі за адресою м.Дрогобич, вул. 22 Січня, 41.

6. Додержуватись правил протипожежної безпеки.

7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови Віталій СКОРОПАД