Про створення комісії для приймання - передачі матеріальних цінностей та документації від державного реєстратора райдержадміністрації
Керуючись статтями 6, 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, у зв’язку із звільненням державного реєстратора райдержадміністрації з питань державної реєстрації юридичних та фізичних осіб Сторонської Галини Василівни:
1. Матеріальні цінності та документацію, які є у розпорядженні державного реєстратора райдержадміністрації Сторонської Галини Василівни передати на відповідальне зберігання державному реєстратору прав на нерухоме майно райдержадміністрації Якимчуку Ярославу Богдановичу.
2. Для приймання - передачі матеріальних цінностей та документації створити комісію у складі:
|
КУЛИНЯК Степан Львович |
- |
керівник апарату районної державної адміністрації, голова комісії; |
|
КАЛІЧАК Ірина Іванівна |
- |
провідний спеціаліст відділу культури та туризму районної державної адміністрації, секретар комісії |
Члени комісії:
|
ЖУК Мар’яна Василівна |
- |
начальник відділу правового забезпечення, персоналу, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації |
|
|
СЕНІВ Наталія Михайлівна |
- |
заступник керівника апарату- завідувач сектору документообігу, інформаційної діяльності та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації |
|
|
САВУЛА Зоряна Мирославівна |
- |
головний спеціаліст відділу правового забезпечення, персоналу, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації |
|
|
ШПЕК Леся Євгенівна |
- |
начальник відділу фінансово-господарського забезпечення -головний бухгалтер апарату районної державної адміністрації |
|
|
БОЛОННА Руслана Богданівна |
- |
-головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації |
|
3. Комісії райдержадміністрації (С.Кулиняк) здійснити приймання - передачу матеріальних цінностей та документації 15 грудня 2020 року з оформленням згідно з нормами чинного законодавства.
4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
Перший заступник голови Віталій СКОРОПАД













