» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 14 травня 2014 року №79

Розпорядження районної державної адміністрації від 14 травня 2014 року №79

Автор: admin2 от 20-05-2014, 10:38

Про впорядкування структури апарату районної державної адміністрації

Відповідно до статей 5, 6, 44, 47 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження голови Львівської обласної адміністрації від 14.04.2014 № 212/0/8-14 «Про встановлення граничної чисельності працівників місцевих державних адміністрацій»:

1. Вивести зі штатного розпису апарату районної державної адміністрації посади:

1.1. Головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації – 2 (дві) штатні посади.

1.2. Водія відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

2. Начальникові відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації (Шпек Л.Є.) у тижневий термін розробити та подати на затвердження голові обласної державної адміністрації зміни до штатного розпису апарату районної державної адміністрації на 2014 рік з врахуванням доведеної розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 14.04.2014 № 212/0/8-14 граничної чисельності працівників апарату райдержадміністрації.

3. Начальникові відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації (Кішко Л.М.):

3.1. Персонально попередити водіїв відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації про наступне вивільнення відповідно до статті 49-2 Кодексу законів про працю України.

3.2. Забезпечити додержання вимог трудового законодавства щодо працівників, які підлягають вивільненню.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови С.В. Рудницький