» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 7 травня 2013 року №127

Розпорядження голови райдержадміністрації від 7 травня 2013 року №127

Автор: admin от 13-05-2013, 16:03

Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», враховуючи рішення Львівської обласної ради від 10 квітня 2009 року № 896 «Про затвердження Обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей на 2009-2013 роки», розпорядження голови облдержадміністрації від 22 квітня 2013 року № 188/0/5-13 “Про заходи з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2013 року”, а також з метою створення належних умов для оздоровлення та відпочинку дітей, стимулювання діяльності дитячих оздоровчих закладів Дрогобицького району:
  1. Затвердити заходи з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2013 року (надалі - літнє оздоровлення дітей), що додаються.

2. Затвердити склад оперативного штабу, з координації проведення оздоровчої кампанії 2013 року згідно з додатком.

3. Відповідальність за координацію діяльності структурних підрозділів районної державної адміністрації, спрямовану на організацію дозвілля, проведення оздоровлення та відпочинку дітей, учнівської та студентської молоді влітку 2013 року, покласти на управління з питань освіти, молоді та спорту ( І.Стецко).

4. Сектору з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (О.Луців) забезпечити висвітлення процесу підготовки та проведення літнього оздоровлення дітей у засобах масової інформації.

5. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) забезпечити поетапне фінансування літнього оздоровлення дітей за рахунок коштів районного бюджету.

6. Управлінню з питань освіти, молоді та спорту ( І.Стецко) забезпечити цільове використання коштів за призначенням та під час організації оздоровлення дітей не допускати проведення оздоровчих змін на базі стаціонарних дитячих оздоровчих закладів терміном не менше 21 календарного дня, якщо інше не зазначено в установчому документі, а відпочинку на базі дитячих закладів з денним перебуванням не менше 14 календарних днів.

7. Районному територіальному медичному об’єднанню (В.Паламарчук) забезпечити направлення у заклади оздоровлення та відпочинку дітей кваліфікованих медичних працівників.

8. Управлінню з питань освіти , молоді та спорту райдержадміністрації (І.Стецко):

8.1 Звернутися до керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, благодійних та релігійних організацій з проханням надати допомогу в організації і проведенні літнього оздоровлення дітей.

8.2 Забезпечити своєчасне подання статистичної звітності за формами, затвердженими Державною службою статистики України.

8.3 Інформацію за результатами огляду стану готовності оздоровчих закладів до оздоровчого періоду 2013 року подати департаменту з питань освіти,науки,сім’ї та молоді обласної державної адміністрації до 20 травня 2013 року для затвердження мережі стаціонарних дитячих оздоровчих закладів Львівщини.

8.4 Забезпечити організацію роботи профільних, спортивних оздоровчих закладів з денним перебуванням.

9. Управлінню з питань освіти , молоді та спорту райдержадміністрації (І.Стецко) організувати повноцінне оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки: дітей з особливими фізичними та психологічними потребами, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з девіантною поведінкою, дітей-інвалідів, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, дітей, які перебувають на диспансерному обліку, талановитих та обдарованих дітей – переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій, дитячих творчих колективів та спортивних команд, а також дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

10. Управлінню з питань освіти , молоді та спорту райдержадміністрації

(І.Стецко),управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г.Чапля),РТМО (В.Паламарчук), відділу культури і туризму райдержадміністрації (Л.Хом’як), службі у справах дітей райдержадміністрації (О.Солтис), Дрогобицькому районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Н.Щербанюк), подавати оперативну інформацію про проведену роботу щодо літнього оздоровлення дітей у відділ у справах молоді та спорту управління з питань освіти , молоді та спорту райдержадміністрації щомісячно до 10 числа протягом літа 2013 року (починаючи з 20 травня), а підсумкову інформацію про проведення оздоровчої кампанії до 10 вересня 2013 року.

11. Управлінню з питань освіти , молоді та спорту райдержадміністрації (І.Стецко) до 20 червня, до 20 липня, до 20 серпня, до 20 вересня оперативну інформацію про проведену роботу щодо літнього оздоровлення дітей та до 1 листопада підсумкову інформацію про проведену роботу щодо літнього оздоровлення дітей в районі.

12.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Г.А.Гайдук.

Голова М П.ВИННИЦЬКИЙ

dodatki_ozdorovlennya.doc [ b] (завантажень: 19)