» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 27 жовтня 2014 року №253

Розпорядження районної державної адміністрації від 27 жовтня 2014 року №253

Автор: admin2 от 31-10-2014, 15:27

Про проведення повторної

атестації

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 року № 1922 “Про затвердження Положення про проведення  атестації державних службовців“ та Методичних рекомендацій  щодо застосування Положення про проведення атестації державних службовців, затверджених наказом Головного управління державної  служби України від 2 березня 2001 року №16, беручи до уваги розпорядження голови райдержадміністрації від  17 грудня 2013 року № 382:

1.Провести повторну атестацію державних службовців райдержадміністрації, її управлінь, відділів, служб (далі - атестація)  27 листопада  2014 року за  згідно з додатком 1.

2. Затвердити склад комісії для проведення атестації згідно з додатком 2.

3. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації              (Л. Кішко) у встановленому порядку ознайомити  працівників, які підлягають атестації, з графіком її проведення.

4. Т.в.о. керівника відділу освіти   райдержадміністрації (І. Стецко)  подати у відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації характеристики, посадові інструкції та атестаційні листи на державних службовців, що підлягають атестації, за 15 днів до проведення атестації.

5. Голові комісії І. Мізернику:

5.1. Забезпечити проведення атестації відповідно до законодавства України.

5.2.За підсумками атестації подати рішення комісії голові райдержадміністрації.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови                                                   С.В. Рудницький

Додаток  1

до розпорядження голови

27 жовтня 2014  № 253

Графік

проведення повторної атестації державних службовців

відділу освіти райдержадміністрації

Прізвище,
 ім’я, по батькові

про­ведення атестації

Примітки

1.

Куцик Ярослав Миронович

головний спеціаліст

27.11.2014

Заступник голови                                                                                              Г.А. Гайдук

Додаток  2

до розпорядження голови

27 жовтня 2014     № 253

Склад

комісії для проведення атестації

І. Мізерник  – заступник голови райдержадміністрації, голова комісії;

Г. Гайдук  – заступник голови райдержадміністрації, заступник голови комісії;

М. Лишик – головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації, секретар комісії.

Члени комісії:

О. Хомин – завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації;

Л. Кішко – начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації;

Н. Сенів – начальник загального відділу апарату райдержадміністрації.