» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 11 листопада 2014 року №276

Розпорядження районної державної адміністрації від 11 листопада 2014 року №276

Автор: admin2 от 14-11-2014, 16:29

Про надання дозволу

на розроблення детального

плану території

Розглянувши звернення громадян Чигрин Ю.М., Чигрин Т.М. про надання дозволу на розробку детального плану території з метою сільськогосподарського використання, на якій знаходяться господарські будівлі, керуючись ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»:

1. Надати дозвіл на розроблення містобудівної документації з планування території на місцевому рівні - детального плану території на землях Ролівської сільської ради Дрогобицького району Львівської області (за межами населеного пункту) для сільськогосподарського використання, на якій знаходяться господарські будівлі.

2. Виступити замовником розроблення детального плану території, вказаного в п.1 цього розпорядження та укласти договір на його розроблення з суб’єктом господарювання, який має ліцензію на розроблення детальних планів території.

3. Джерелом фінансування розроблення детального плану території визначити гр.Чигрина Ю.М. та Чигрин Т.М.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови С.В.Рудницький