» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 14 листопада 2014 року №279

Розпорядження районної державної адміністрації від 14 листопада 2014 року №279

Автор: admin2 от 14-11-2014, 16:40

Про відновлення опалювального

сезону 2014/2015 років

Відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 та в зв’язку із зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря :

1 Відновити опалювальний сезон 2014/2015 років для всіх об’єктів соціальної сфери Дрогобицького району з 16 листопада 2014 року.

2. Сектору з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації (Г.Павлюк) проводити щоденний моніторинг запуску котелень та подачі теплоносія споживачам і за його результатами інформувати щоденно до 11.00 год. локальною електронною поштою департамент житлово-комунального господарства облдержадміністрації до завершення запуску та стовідсоткової подачі теплоносіїв споживачам за формою згідно з додатком .

3. Сектору з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (О. Луців) повідомити громадськість району через засоби масової інформації про зміст розпорядження.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І. Мізерника.

Перший заступник голови С.В.Рудницький