Сьогодні, 12 жовтня, голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор підписав розпорядження №302 “Про початок опалювального сезону 2015/16 років”, в якому зокрема говориться: відповідно до ст. 6 Закону України ”Про місцеві державні адміністрації” та на виконання Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 9 жовтня 2015 року № 601/0/5-15 “Про початок опалювального сезону 2015/16 років” встановити початок опалювального сезону з 12 жовтня 2015 року. Філії “Дрогобицьке управління експлуатації газового господарства” ПАТ ”Львівгаз” (П.Фінько) забезпечити у встановленому порядку своєчасне розпломбування опалювальних котелень і приладів, встановлених у житловому фонді та об’єктах соціальної сфери Дрогобицького району. Сектору з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації (Г.Павлюк): проводити щоденний моніторинг запуску котелень та подачі теплоносія споживачам і за його результатами інформувати щоденно департамент житлово-комунального господарства облдержадміністрації до завершення запуску та стовідсоткової подачі теплоносіїв споживачам, створити районну робочу групу для оперативного вирішення проблемних питань, які можуть виникати в опалювальному сезоні 2015/16 років на об’єктах житлово-комунального призначення і соціальної сфери Дрогобицького району.













