» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 30 червня 2015 року №170

Розпорядження районної державної адміністрації від 30 червня 2015 року №170

Автор: admin1 от 2-07-2015, 09:12

Про зміни в штатній чисельності

Дрогобицької районної

централізованої бібліотечної

системи

Відповідно до п.3 рішення Дрогобицької районної ради від 31 жовтня 2006 року № 104 «Про затвердження  Статуту Дрогобицької районної централізованої бібліотечної системи», розглянувши лист відділу культури і туризму райдержадміністрації від 26 червня 2015 року  № 68:

1.Внести зміни у штатну чисельність Дрогобицької районної централізованої бібліотечної системи, вивівши одну посаду бібліотекаря бібліотеки-філії с.Сторона та посаду водія центральної районної бібліотеки.

2.Відділу культури і туризму райдержадміністрації (О.Марущак) внести відповідні зміни до штатного розпису Дрогобицької районної централізованої бібліотечної системи.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації С.В.Рудницького.

Голова                                                                                                       М.Е.Лісогор