» Культура » Працівники районної бібліотечної системи взяли участь в конференції "Сільські бібліотеки"

Працівники районної бібліотечної системи взяли участь в конференції "Сільські бібліотеки"

Автор: admin2 от 23-06-2016, 12:22
 (голосів: 0)

Працівники районної бібліотечної системи взяли участь в конференції "Сільські бібліотеки"22 червня на базі Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки відбувся Міжрегіональний ярмарок-конференція “Сільські бібліотеки. Нові моделі обслуговування громади”, метою якого був моніторинг ситуації щодо ходу процесу децентралізації та пошуку механізмів функціонування бібліотек в умовах об'єднаних громад, виявлення кращого досвіду сільських бібліотек-філій районних ЦБС області та впровадження інноваційних послуг для користувачів. Дрогобицький район представляли працівники централізованої бібліотечної системи, зокрема Марія Ханас — завідувач відділу організаційно-методичної роботи, Леся Дякович — заступник директора, Марія Гелій — методист І категорії та Віра Висятицька — завідувач бібліотеки-філії с.Лішня. Ярмарок-конференція проходила на трьох майданчиках, де бібліотекарі Львівської, Вінницької, Луганської та Херсонської областей обговорювали проблемні питання, ділилися досвідом роботи та вимальовували плани на майбутнє. Марія Ханас виступила з презентацією досвіду начитки книг для людей з вадами зору “Бібліотека там, де потребують допомоги найвразливіші категорії населення”

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua