Про нагородження
За багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, добросовісне виконання трудових обов’язків та з нагоди Дня автомобіліста і дорожника:
Нагородити грамотою Дрогобицької районної державної адміністрації:
|
1. |
Біласа Ярослава Івановича |
- водія МКП «Транс-Екіпаж»;
|
|||
|
2 |
Вереснюка Назарія Миколайовича
|
- водія ТОВ «Канзас»;
|
|||
|
3 |
Войтовича Петра Йосиповича |
- водія ПП «Галич-Авто»;
|
|||
|
4 |
Волошина Вячеслава Ярославовича
|
- водія МКП «Транс-Екіпаж»;
|
|||
|
5 |
Гнатика Івана Мирославовича |
- водія ТОВ «Сігма»;
|
|||
|
6
7
8
9
10
11
12 |
Грибанова Сергія Петровича
Качмара Віктора Ярославовича
Кобилецького Богдана Миколайовича
Кулинича Степана Тадейовича
Паньківа Василя Антоновича
Стефанюка Василя Михайловича
Шепіду Володимира Михайловича |
-начальника філії «Дрогобицький райавтодор» ДП «Львівський облавтодор»; - водія МКП «Транс-Екіпаж»;
- водія МПП «Транспортник»;
- водія МПП «Транспортник»;
- головного механіка ТОВ «Сігма»;
- директора ТОВ «Магістраль»;
- водія МКП «Транс-Екіпаж». |
|||
|
|
|
||||
|
|
|
|
|||
|
|
Голова |
М.Е. Лісогор
|
|||













