Про нагородження
За багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня медичного працівника:
Нагородити грамотою Дрогобицької районної державної адміністрації:
|
1. |
Марківа Андрія Михайловича |
- головного лікаря ДРЛ №4 с. Новий Кропивник; |
|
2. |
Бачинського Тараса Мироновича |
- лікаря-хірурга Підбузької РЛ ; |
|
3. |
Шуригайла Богдана Івановича |
- головного лікаря ДРЛ №1 смт. Меденичі; |
|
4. |
Луціва Йосипа Миколайовича |
- водія ДРЛ №3 с. Грушів; |
|
5. |
Петрик Лідію Адамівну |
- завідувача поліклінічним відділенням Дрогобицької районної лікарні №5 м. Дрогобич; |
|
6. |
Андрушко Наталію Миронівну |
- головного лікаря ДРЛ №2 с. Рихтичі; |
|
7. |
Держило Віру Ігорівну |
- завідувача ФАПом с. Добрівляни; |
|
8. |
Лаганяк Марію Іванівну |
- завідувача ФАПом с. Сторона; |
|
9. 10.
|
Паньківа Романа Миколайовича Винницького Михайла Андрійовича
|
- головного лікаря АЗПСМ с. Опарі; - водія Нагуєвицької СЛАСМ;
|
Голова М.Е.Лісогор













