» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 18 червня 2015 року №152

Розпорядження районної державної адміністрації від 18 червня 2015 року №152

Автор: admin1 от 19-06-2015, 10:43
 (голосів: 0)

 Про нагородження 

 

За багаторічну сумлінну працю  та з нагоди Дня медичного працівника:

            Нагородити грамотою Дрогобицької районної державної адміністрації:

 

1.

Марківа Андрія Михайловича

-          головного лікаря ДРЛ №4 с. Новий Кропивник;

2.

Бачинського Тараса Мироновича

-          лікаря-хірурга Підбузької РЛ ;

3.

Шуригайла Богдана Івановича

-          головного лікаря ДРЛ №1 смт. Меденичі;

4.

Луціва Йосипа Миколайовича

-         водія ДРЛ №3 с. Грушів;

5.

Петрик Лідію Адамівну

-         завідувача поліклінічним відділенням Дрогобицької районної             лікарні №5 м. Дрогобич;

6.

Андрушко Наталію Миронівну

-         головного лікаря ДРЛ №2 с. Рихтичі;

7.

Держило Віру Ігорівну

-         завідувача ФАПом с. Добрівляни;

8.

Лаганяк Марію Іванівну

-         завідувача ФАПом с. Сторона;

9.

10.

 

 

Паньківа Романа Миколайовича

Винницького Михайла Андрійовича

 

-         головного лікаря АЗПСМ с. Опарі;

 -       водія  Нагуєвицької СЛАСМ;

 

 

                 

 

 

Голова                                                                                   М.Е.Лісогор

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua