» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 31 липня 2013 року №227

Розпорядження голови райдержадміністрації від 31 липня 2013 року №227

Автор: admin от 2-08-2013, 14:27

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення частини земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється

Розглянувши заяву громадянки Чаплі Любові Теофілівни від 17  липня  2013 року, проект землеустрою щодо відведення частини земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється під будівництво розважально-відпочинкового комплексу на території Нагуєвицької сільської ради,  розроблений товариством з обмеженою відповідальністю “Галземпроект”, керуючись ст.ст.17, 20, 207  Земельного кодексу України:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення частини земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється (перебуває у власності громадянки Чаплі Любові Теофілівни для ведення особистого селянського господарства площею 1,00 га) під будівництво розважально-відпочинкового комплексу на території Нагуєвицької сільської ради, за межами населеного пункту с.Нагуєвичі.
  2. Затвердити розрахунок втрат сільськогосподарського виробництва на частину земельної ділянки площею 1,00 га (сінокоси, пасовища) на суму 12,302 тисяч гривень.
  3. Змінити цільове призначення, зазначеної в п.1 розпорядження земельної ділянки, та перевести її з категорії земель сільськогосподарського призначення в категорію земель іншого комерційного призначення (змішаного використання).
  4. Громадянці Чаплі Любові Теофілівні забезпечити відшкодування втрат сільськогосподарського виробництва відповідно до законодавства.
  5. Управлінню Держземагентства у Дрогобицькому районі (Л.Бреньо) внести зміни в земельно-облікові документи.
  6. Контроль за виконанням розпорядження покаласти на заступника голови  райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

Голова                                                                                             М.П.ВИННИЦЬКИЙ