» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 17 червня 2016 року №157

Розпорядження районної державної адміністрації від 17 червня 2016 року №157

Автор: admin1 от 22-06-2016, 10:24

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Розглянувши клопотання Урізької сільської ради від 30 травня 2016 року № 144,  сертифікати на право на земельну частку (пай),  керуючись ст.ст. 25, 116 Земельного кодексу України, Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Надати дозвіл громадянам Стефаняк Дарії Володимирівні та Садлівській Марії Ігорівні  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із пайованих земель Урізької сільської ради (за межами населеного пункту) згідно з додатком.

2. Громадянам Стефаняк Дарії Володимирівні та Садлівській Марії Ігорівні укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, вказаних в п.1 цього розпорядження.

3. Управлінню Держгеокадастру у Дрогобицькому районі (Л.Бреньо) забезпечити в установленому законодавством порядку:

3.1.розгляд проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок;

3.2. реєстрацію земельних ділянок у Державному земельному кадастрі.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

Голова                                                                                   В.А.Шутко