» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 13 липня 2016 року №178

Розпорядження районної державної адміністрації від 13 липня 2016 року №178

Автор: admin1 от 15-07-2016, 10:49

Про районну постійно діючу комісію

з питань поводження з

безхазяйними відходами

Відповідно до законів України “Про відходи”, “Про охорону навколишнього природного середовища”, постанови Кабінету Міністрів України від 03.08.1998р. №1217 “Про затвердження Порядку виявлення та обліку безхазяйних відходів” та з метою запобігання, зменшення обсягів утворення відходів, посилення контролю за екологічним станом місць утворення та видалення відходів, оцінки їх впливу на навколишнє природне середовище і здоров'я людини:

1. Створити районну постійно діючу комісію з питань поводження з безхазяйними відходами та затвердити її склад згідно з додатком.

2. Затвердити положення про районну постійно діючу комісію з питань поводження з безхазяйними відходами (додається).

3.  Рекомендувати органам місцевого самоврядування утворити постійно діючі комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на місцях.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації І.Мізерника.

Голова                                                                                                                   В.А.Шутко

до розпорядження районної державної адміністрації

13 липня 2016        № 178

Районна постійно діюча комісія

з питань поводження з безхазяйними відходами

Прізвище, ім’я, по-батькові

1.

Мізерник Іван Дмитрович

- заступник голови райдержадміністрації,

голова районної постійно діючої комісії

2.

Павлюк Ганна Василівна

- завідувач сектору  з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації, секретар районної постійно діючої комісії

Члени районної постійно діючої

комісії

3.

Ванівський Андрій Михайлович

- начальник відділу з питань цивільного захисту райдержадміністрації

4.

Кебза Зеновій Михайлович

- начальник  управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

5.

Гук Михайло Миронович

- голова постійної комісії Дрогобицької районної ради з питань охорони довкілля і природних ресурсів (за згодою)

6.

Коваль Степан Іванович

- Медвежанський сільський голова, голова Асоціації сільських, селищних рад
Дрогобицького району ( за згодою)

Заступник керівника апарату-

начальник загального відділу                                                                            Н. Сенів

Затверджено

розпорядженням районної державної адміністрації

13 липня 2016     №  178

про районну постійно діючу комісію з питань поводження з
безхазяйними відходами

1.Районна постійно діюча комісія з питань поводження з безхазяйними відходами (далі - комісія) працює з метою організації в районі ефективної роботи щодо виявлення, обліку та мінімізації небезпечного впливу на здоров'я населення та навколишнє природне середовище безхазяйних відходів та визначення власника безхазяйних відходів.

2.У своїй діяльності комісія керується Конституцією України,  законами України “Про відходи”, “Про охорону навколишнього природного середовища”, постанови Кабінету Міністрів України від 03.08.1998р. №1217 “Про затвердження Порядку виявлення та обліку безхазяйних відходів”,  а також цим Положенням.

3.Основними завданнями комісії є здійснення процедур визначення кількості,
складу, властивості, вартості, ступеня небезпеки для здоров'я населення та навколишнього природногосередовища відходів, що не мають власника, а також координація, чи безпосереднє проведення робіт щодо визначення власника відходів.

4.Комісія відповідно до покладених на неї завдань:

4.1.Розглядає заяви (повідомлення) громадян, підприємств, установ та організацій, засобів масової інформації, органів місцевого самоврядування про факти виявлення безхазяйних відходів (далі - відходів);

4.2.Визначає кількість, склад, властивості, вартість відходів, ступінь їх небезпеки для навколишнього природного середовища і здоров'я людини;

4.3.Вживає заходів, спрямованих на визначення власника відходів;

4.4.Підводить щорічно підсумки роботи у сфері виявлення та поводження з безхазяйними відходами.

5.Для виконання покладених завдань комісія в установленому порядку має право:

5.1.Залучати у разі необхідності для визначення власника відходів та їх оцінки правоохоронні органи, відповідних спеціалістів;

5.2.Утворювати робочі групи;

5.3.Одержувати безкоштовно від структурних підрозділів райдержадміністрації та інших місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій інформацію, необхідну для виконання своїх повноважень.

6. Склад комісії затверджується головою районної державної адміністрації.

7. Основною формою роботи комісії є засідання, які проводяться в міру необхідності, але не менше одного разу на рік. Засідання комісії вважається правомірним, якщо на ньому присутні не менше половини її членів.

8. Рішення комісії приймаються більшістю голосів присутніх на засіданні членів комісії і оформляється протоколом.

9. За результатами своєї роботи комісія складає акт, який передається до місцевої державної адміністрації чи органу місцевого самоврядування для вирішення питання про подальше поводження з відходами.

10. Члени комісії беруть участь у її роботі на громадських засадах.