» Інформація » У Києві розпочався екологічний форум "Поводження з відходами в Україні: законодавсто, економіка, технології"

У Києві розпочався екологічний форум "Поводження з відходами в Україні: законодавсто, економіка, технології"

Автор: admin2 от 22-11-2016, 12:35
 (голосів: 0)

У Києві розпочався екологічний форум "Поводження з відходами в Україні: законодавсто, економіка, технології"Упродовж 22-23 листопада у Києві триватиме Національний форум "Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології", організований Всеукраїнською екологічною лігою та Екологічною рециклінговою асоціацією України “Si Group Consolt.Ltd”. Про це повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник.

У Форумі беруть участь  представники органів державної влади та місцевого самоврядування, науковці, представники бізнес-структур, які працюють у сфері поводження з відходами, підприємств-виробників техніки та технологічного обладнання для збирання, транспортування, зберігання та перероблення відходів, установ, які працюють у галузі екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища та природоохоронних громадських організацій.

"Необхідність проведення реформи системи поводження з небезпечними відходами спричинена вкрай незадовільним становищем у цій галузі. У сфері регулювання відсутня системність і єдиний підхід. Оскільки в Україні немає достатньої кількості підприємств з переробки відходів, ми маємо залучати провідні міжнародні компанії з високим рівнем довіри до їх роботи в європейських країнах", - зазначив Руслан Гречаник.

Метою Форуму є визначення в Україні перспектив формування Стратегії поводження з небезпечними відходами, впровадження екологічних ініціатив, сприяння залученню інвестицій та інновацій, сприяння співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, науки, бізнесу, формування нормативно-правової бази у сфері поводження з небезпечними відходами, налагодження та зміцнення міжнародного співробітництва, збереження довкілля, а також впровадження засад збалансованого розвитку територіальних громад в Україні.

Окрім того, у рамках Форуму також проводиться тематична виставка "Екологічно безпечні технології" та презентація технологій перероблення ртутовмісних ламп.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua