» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 28 липня 2016 року №190

Розпорядження районної державної адміністрації від 28 липня 2016 року №190

Автор: admin2 от 29-07-2016, 12:30

Про затвердження субвенції

Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 13 липня 2016 року №470/0/5-16 “Про виділення з обласного бюджету субвенції на ремонт комунальних доріг за рахунок резервного фонду дорожньої інфраструктури ”:

1.Затвердити в районному бюджеті по загальному фонду субвенцію з обласного бюджету на фінансування Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов”язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2016 рік в сумі 100000 грн. та спрямувати її Опарівській сільській раді на поточний ремонт дороги вул.Йорданська у с.Опарі по КФК 250380 “Інші субвенції ” КЕКВ 2620 “Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів”.

2.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

3.Виконавчому комітету Опарівської сільської ради (Г.Куций) забезпечити цільове використання коштів.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова В.А.Шутко