В Дрогобицькому районі вже стало доброю традицією проводити для старшокласників екскурсії у Дрогобицькій військовій частині А1108. Ми нещодавно повідомляли про відвідини учнів чотирьох шкіл району цієї підшефної частини. Ось і цього тижня дев'яти- та одинадцятикласники Підбузької, Опаківської, Новокропивницької та Довжанської Гірської шкіл зустрілися з воїнами, які брали участь в АТО. Учні із зацікавленням вислухали розповіді про героїзм наших солдат, які лише кілька років тому були такими ж старшокласниками, як вони, а тепер із зброєю в руках боронять нашу землю від ворога. Також хлопці та дівчата оглянули артилерійські установки, мали змогу взяти в руки справжню стрілецьку зброю. Потрібно було бачити очі юнаків, щоб зрозуміти, що саме в такі моменти вони відчувають ще більшу відповідальність та гордість за свою державу.
Захід організували сектор молоді і спорту (Олег Войтечко) та відділ освіти райдержадміністрації (Іван Стецко) спільно з командуванням в/ч А1108.













