» Учні гірської частини району побували в гостях у військових

Учні гірської частини району побували в гостях у військових

Автор: admin1 от 1-04-2015, 11:39
 (голосів: 0)

Учні гірської частини району побували в гостях у військовихВ Дрогобицькому районі вже стало доброю традицією проводити для старшокласників екскурсії у Дрогобицькій військовій частині А1108. Ми нещодавно повідомляли про відвідини учнів чотирьох шкіл району цієї підшефної частини. Ось і цього тижня дев'яти- та одинадцятикласники Підбузької, Опаківської, Новокропивницької та Довжанської Гірської шкіл зустрілися з воїнами, які брали участь в АТО. Учні із зацікавленням вислухали розповіді про героїзм наших солдат, які лише кілька років тому були такими ж старшокласниками, як вони, а тепер із зброєю в руках боронять нашу землю від ворога. Також хлопці та дівчата оглянули артилерійські установки, мали змогу взяти в руки справжню стрілецьку зброю. Потрібно було бачити очі юнаків, щоб зрозуміти, що саме в такі моменти вони відчувають ще більшу відповідальність та гордість за свою державу.

 Захід організували сектор молоді і спорту (Олег Войтечко) та відділ освіти райдержадміністрації (Іван Стецко) спільно з командуванням в/ч А1108.

Учні гірської частини району побували в гостях у військових

Учні гірської частини району побували в гостях у військових

Учні гірської частини району побували в гостях у військових
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua