4 липня в приміщенні бібліотеки-філії села Новий Кропивник діти села малювали малюнки для воїнів АТО. Організувала захід бібліотекар Віра Плоскодняк, яка звернулась до присутніх сказавши, що «вкладена часточка дитячої душі, любові та доброти служить для захисників оберегом, щоденною згадкою про рідний дім, свої сім’ї та допомагає у боротьбі з ворогом». Все своє вміння і таланти викладали на папері Станіслав та Владислав Цепіни, Вікторія Котовська, Софія Голуб, Софія та Надія Фецяк, Христина Дубик, Анастасія та Яна Бечкало, Софія Кухарчук, Валентина Луців, Марія і Павлина Плоскодняк, а наймолодші учасники півторарічна Соломія Голуб та 4-річний Володимир Плоскодняк ставили відбитки свої долоньок.
Всі малюнки бібліотекар вручила волонтеру, депутату районної ради Володимиру Мидянці, який передав їх на схід для воїнів АТО.













