» На Яворівському полігоні стартує проект з безпеки українських журналістів у зонах конфлікту

Автор: admin2 от 11-11-2015, 09:58

На Яворівському полігоні стартує проект з безпеки українських журналістів у зонах конфлікту11 листопада на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (с. Старичі, Яворівський район, Львівська область) відбудеться церемонія відкриття спільного проекту "Розвиток в Україні журналістики з відповідальним підходом до висвітлення конфліктів". Цей проект передбачає проведення серії тренінгів з безпеки для українських журналістів під час роботи у зонах конфлікту.

Викладатимуть курс міжнародні тренери із багаторічним досвідом розробки та проведення відповідних навчальних програм для працівників індустрії мас-медіа та кіно.

Зазначимо, що проект "Розвиток в Україні журналістики з відповідальним підходом до висвітлення конфліктів / Supporting Conflict-Sensitive Journalism in Ukraine" реалізовується Координатором проектів ОБСЄ в Україні спільно із Міністерством оборони України, ГО "Телекритика", НУО Інститут масової інформації та Комісією з журналістської етики. Він має на меті зміцнити та покращити навички журналістів, працівників засобів масової інформації щодо висвітлення конфліктів з урахуванням кращих світових практик дотримання професійних стандартів, забезпечуючи в той же час фізичну безпеку журналістів, які працюють у зоні бойових дій. Окремий компонент проекту сприятиме налагодженню діалогу між співробітниками ЗМІ та військовослужбовцями.