
20 січня у міському Народному домі ім. Івана Франка відбудеться благодійний ювілейний концерт з нагоди 15-річчя музичного гурту "Різдвяні дзвони" (кер. Лілія Кобільник). Зібрані кошти будуть передані на лікування Ігоря Шолтиса, бійця добровольчого батальйону "ОУН".
Початок о 17.00 год.