» Військовий госпіталь отримав подарунки: медичне обладнання та книги

Військовий госпіталь отримав подарунки: медичне обладнання та книги

Автор: admin2 от 20-01-2016, 14:45
 (голосів: 0)

Військовий госпіталь отримав подарунки: медичне обладнання та книгиУ понеділок, 18 січня, напередодні величного свята Хрещення Господнього, Військово-медичний клінічний центр Західного регіону, де перебувають на лікуванні воїни АТО, отримав подарунки. Їх передав Союз українок Австралії за сприяння свого партнера – Ліги українських меценатів та за підтримки Львівської обласної державної адміністрації. Про це повідомила заступник директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської ОДА Марія Вагіла.

Відтак Союз українок з Австралії закупив для цього медичного закладу сучасний комбінований аудіометр вартістю 110 тисяч гривень.

"Це не перша така допомога бійцям АТО від Союзу українок Австралії, який очолює Галина Касіян, - зазначила Марія Вагіла. - Ця організація постійно надає кошти на закупівлю бронежилетів, касок, маскувальних сіток, засобів радіозв’язку, тепловізорів, прицілів. Також вона опікується дітьми загиблих воїнів, пораненими, спіпрацює з госпіталями".

Окрім того, для наших воїнів, які зараз перебувають на лікуванні у цьому медичному закладі, передали ще один подарунок. Зокрема, новими виданнями поповниться книжкова світлиця для воїнів АТО. Нагадаємо, що цю світлицю в госпіталі обладнала ЛМГО "Асоціація видавців та книгорозповсюджувачів Львівщини" в рамках Регіональної програми розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2015 рік.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua