» У Винниках запрацює «єдине вікно» для учасників АТО

У Винниках запрацює «єдине вікно» для учасників АТО

Автор: admin2 от 13-03-2015, 11:39
 (голосів: 0)

У Винниках запрацює «єдине вікно» для учасників АТОВже за два тижні у Львівському обласному госпіталі інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи, що у Винниках, запрацює «єдине вікно» для надання послуг українським військовим, котрі є учасниками АТО.

Про це під час Колегії Львівської облдержадміністрації повідомила заступник директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Марія Вагіла.

За її словами, в «єдиному вікні» учасники бойових дій на сході нашої країни матимуть змогу отримати всі необхідні послуги.

«В одному приміщенні для українських бійців буде зосереджено медичну і соціальні служби. Крім цього тут можна буде отримати і юридичну консультацію, оформити пільги. Працюватиме також й комісія, яка визначатиме рівень втрати працездатності військового», - розповіла М.Вагіла.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua