» Україна відзначає День пам'яті та примирення

Україна відзначає День пам'яті та примирення

Автор: admin2 от 8-05-2016, 08:21
 (голосів: 0)

Україна відзначає День пам'яті та примиренняШановні краяни! Дорогі ветерани, захисники Вітчизни!

Відповідно до Указу Президента цьогоріч Україна вдруге офіційно відзначає 8 та 9 травня разом з усіма Європейськими народами. 8 травня – День пам'яті та примирення. 9 травня - 71-ша річниця Перемоги над нацизмом у Європі.

Новий зміст відзначення Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги означає переосмислення подій Другої світової війни, руйнування радянських історичних міфів, чесний діалог навколо складних сторінок минулого, однакове вшанування пам'яті кожного, хто боровся з нацизмом, наголос на солідарності та бойовому братерстві усіх Об'єднаних Націй, як держав, так і бездержавних тоді народів.

Символ Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги — червоний мак, міжнародний символ пам'яті жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів. За українською легендою маки зацвітають там, де пролилася козацька кров.

У ці дні ми вшановуємо і тих, хто два роки поспіль боронить суверенітет та цілісність держави на її східних кордонах.

Тож низький уклін нашим краянам — борцям з нацизмом у Другій світовій війні та нашим сучасникам: мужнім українським воїнам, добровольцям, волонтерам — захисникам незалежної України. Вічна пам'ять всім, хто віддав життя за волю та щасливу долю свого народу! Мирного, сонячного неба над нашою рідною Україною!

З повагою

Голова районної державної адміністрації Володимир ШУТКО 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua