Шановні краяни! Дорогі ветерани, захисники Вітчизни!
Відповідно до Указу Президента цьогоріч Україна вдруге офіційно відзначає 8 та 9 травня разом з усіма Європейськими народами. 8 травня – День пам'яті та примирення. 9 травня - 71-ша річниця Перемоги над нацизмом у Європі.
Новий зміст відзначення Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги означає переосмислення подій Другої світової війни, руйнування радянських історичних міфів, чесний діалог навколо складних сторінок минулого, однакове вшанування пам'яті кожного, хто боровся з нацизмом, наголос на солідарності та бойовому братерстві усіх Об'єднаних Націй, як держав, так і бездержавних тоді народів.
Символ Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги — червоний мак, міжнародний символ пам'яті жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів. За українською легендою маки зацвітають там, де пролилася козацька кров.
У ці дні ми вшановуємо і тих, хто два роки поспіль боронить суверенітет та цілісність держави на її східних кордонах.
Тож низький уклін нашим краянам — борцям з нацизмом у Другій світовій війні та нашим сучасникам: мужнім українським воїнам, добровольцям, волонтерам — захисникам незалежної України. Вічна пам'ять всім, хто віддав життя за волю та щасливу долю свого народу! Мирного, сонячного неба над нашою рідною Україною!
З повагою
Голова районної державної адміністрації Володимир ШУТКО













