» Громадянське суспільство. Громадська рада » Райдержадміністрація створює ініціативну групу для проведення установчих зборів нової громадської ради

Райдержадміністрація створює ініціативну групу для проведення установчих зборів нової громадської ради

Автор: admin2 от 21-04-2017, 10:30
 (голосів: 0)

Райдержадміністрація створює ініціативну групу для проведення установчих зборів нової громадської радиВідповідно до чинного законодавства Дрогобицька райдержадміністрація розпочала процес оновлення складу громадської ради. Оголошується відбір кандидатів для участі в ініціативній групі з формування її нового складу.

До ініціативної групи увійдуть представники райдержадміністрації, чинної громадської ради та інститутів громадянського суспільства, які не входять до складу діючої громадської ради. Основним завдання ініціативної групи є організація проведення установчих зборів громадської ради з обрання нового складу. Бажаючих працювати в ініціативній групі запрошуємо подавати заявки у відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації за адресою: м.Дрогобич, вул. 22 Січня, 37, каб. 208. До заяви довільної форми необхідно додати інформацію про діяльність громадської організації та автобіографію представника.

Термін подачі заяв з 24 до 28 квітня. Контактна особа: Луців Олександра Степанівна – начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю. Тел. 3-77-63.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua