В райдержадміністрації відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при РДА. Йшлося про формування нового складу громадської ради. Начальник відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Леся Луців інформувала членів ініціативної групи про перелік та порядок приймання документів від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах, а також про вимоги до складу громадської ради відповідно до постанови КМУ від 3 листопада 2010 року №996.
На засіданні визначено дату проведення установчих зборів громадської ради та затверджено текст повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при районній державні адміністрації для опублікування його на офіційному сайті райдержадміністрації та в місцевих засобах масової інформації.













