На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» повідомляємо, що у вівторок, 30 червня 2015 року у малій залі засідань (м. Дрогобич, вул. 22 Січня, 37, ІІІ поверх) відбудуться установчі збори інститутів громадянського суспільства для обрання складу громадської ради при районній державній адміністрації. Початок — об 11.00 год..
До участі у зборах запрошуються делеговані представники інститутів громадянського суспільства, які подали заяви до ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при районній державній адміністрації.













