» Інформація » Відбулося чергове засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при районній державній адміністрації

Автор: admin2 от 24-06-2015, 14:36

Відбулося чергове засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при районній державній адміністраціїПід час засідання, яке відбулося під головуванням члена ініціативної групи, першого заступника голови райдержадміністрації Степана Рудницького, ініціативна група розглянула документи, подані інститутами громадянського суспільства, затвердила список кандидатів до складу громадської ради. Окрім цього було визначено остаточну дату, час та місце проведення установчих зборів громадської ради при райдержадміністрації. Ця інформація буде додатково опублікована на офіційному сайті райдержадміністрації відповідно до Типового положення про громадську раду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996.