У четвер, 17 грудня відбудеться чергове засідання громадської ради при Дрогобицькій районній державній адміністрації. Розглядатимуться питання відповідно до Плану роботи громадської ради.
Засідання відбудеться у малій залі засідань (вул. 22 січня, 37, ІІІ поверх). Початок о 15.00 год.