» Анонси » В Дрогобичі відбудуться змагання з плавання за програмою обласних комплексних спортивних Ігор

В Дрогобичі відбудуться змагання з плавання за програмою обласних комплексних спортивних Ігор

Автор: admin1 от 16-03-2018, 10:39
 (голосів: 0)

В Дрогобичі відбудуться змагання з плавання за програмою обласних комплексних спортивних ІгорЗавтра, 17 березня, в плавальному басейні Дрогобицької ДЮСШ ім. І. Боберського, стартують змагання з плавання в межах обласних комплексних змагань за програмою ХХVІІ спортивних ігор Львівщини, ХІ обласних ігор ветеранів спорту та ІV Спортивних Ігор серед людей з інвалідністю.
У змаганнях візьмуть участь збірні команди районів області, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад.
Як зазначили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА змагатимуться учасники у 3 категоріях – «Дорослі», «Ветерани», «Люди з інвалідністю».
Кращих визначатимуть на дистанціях 100 та 50 метрів вільним стилем.
Урочисте відкриття змагань відбудеться об 11:15 год.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua