» Інформація » На Львівщині змагалися бадмінтоністи

На Львівщині змагалися бадмінтоністи

Автор: admin1 от 28-04-2015, 10:43
 (голосів: 1)

На Львівщині змагалися бадмінтоністиУ суботу, 25 квітня, у спортивному залі львівської обласної ДЮСШ відбулися змагання з бадмінтону за програмою ХХІV спортивних ігор Львівщини, VІІІ обласних ігор ветеранів спорту та змагань серед людей із інвалідністю. Цього оку змагання присвячені Року Андрея та Климентія Шептицьких.
Загалом у змаганнях узяли участь 15 команд: 11 збірних команд районів області та 4 команди з міст обласного значення. Уперше до таких змагань долучилися й 4 команди, сформовані з людей з особливими потребами (з вадами слуху), які представляли збірні команди міст Дрогобича, Львова, Самбора та Сокальського району. Дрогобиччину представляла команда, яка зайняла п'яте місце, а в особистому заліку в категорії "ветерани" перемогу святкував Валерій Юдашкін.
Усіх переможців й призерів відзначили кубками, медалями та грамотами від Львівського обласного центру "Спорт для всіх" та КЗ ЛОР "Львівський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів "Інваспорт".
Організували змагання управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Львівський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", Львівський регіональний центр із фізичної культури та спорту інвалідів "Інваспорт" і федерація бадмінтону Львівщини.

На Львівщині змагалися бадмінтоністи

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua