» Анонси » Запрошуємо на 5-й Форум енергоефективного партнерства

Запрошуємо на 5-й Форум енергоефективного партнерства

Автор: admin1 от 8-04-2019, 14:48
 (голосів: 0)

Запрошуємо на 5-й Форум енергоефективного партнерства12 квітня у м. Києві відбудеться 5-й Форум енергоефективного партнерства «Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі». Форум об'єднає понад 600 учасників з усієї України.

Ключові теми Форуму:

  • Державна політика у сфері енергоефективності 
  • Енергоменеджмент - старт енергоефективності у громадах;
  • Від класичного до поглибленого ЕСКО-партнерства - нові моделі технологій та спів фінансування
  • ЕСКО та енергоменеджмент на державних об'єктах: перші успіхи
  • Енергоефективність у промисловості: джерела фінансування проектів

Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації запрошує мерів міст, голів районних адміністрацій, ОТГ, а також експертів, профільні громадські організації, , представників промислових підприємств та ЕСКО-компаній долучитись до участі.

Відкриття Форуму о 10:00.

Час проведення: 10:00 - 15:00.

Місце проведення: м. Київ, Конгресно-виставковий центр «Парковий», Паркова дорога, 16а.

Участь безкоштовна.

Реєстрація обов’язкова за посиланням.

Довідкова інформація щодо участі у Форумі за контактами: 5forum.saee@gmail.com, (044) 590-54-15.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua