» Інформація » Запрошуємо на Форум енергоефективного партнерства

Запрошуємо на Форум енергоефективного партнерства

Автор: admin1 от 29-03-2019, 09:28

Запрошуємо на Форум енергоефективного партнерства12 квітня 2019 р. у Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує головну подію року у сфері енергоефективності - 5-ий Форум енергоефективного партнерства «Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі».

Україна продовжує посилювати енергоефективність! Адже це необхідний елемент для формування економічно сильних, енергонезалежних та заможних громад.

Урядом запроваджено успішні державні механізми з енергоефективності як для домогосподарств, так і для бюджетних установ, зокрема:

-         За 4 роки дії програми «теплих» кредитівбільше півмільйона українських сімей утеплилися та заощаджують до 70% на комунальних послугах;

-         Вже понад 100 місцевих органів влади додатково співфінансують енергоефективні заходи в рамках «теплих кредитів»;

-         Завдяки енергосервісу відкрито ринок утеплення понад 100 тис. бюджетних установ обсягом понад 8 млрд доларів;

-         ЕСКО-інвестори вже реалізуютьпонад 300 енергосервісних контрактів  вартістю більше 300 млн грн для модернізації дитсадків, шкіл, лікарень та інших установ;

-         ЕСКО-механізм дозволяє заощадити бюджетні кошти на впровадженні енергоефективних заходів та отримати економію 15-70% на витратах за енергоресурси;

-         206 громад впроваджують енергоменеджмент та економлять до 15% на комунальних послугах.

Досвід впровадження таких інструментів потрібно широко впроваджувати.

Тому цьогорічДерженергоефективності запрошує ОТГ, а також представників міністерств і відомств вивчити та впровадити сучасні фінансові механізми підвищення енергоефективності.

Агентство разом із експертами розкриє плани щодо стимулювання промислових підприємств до енергоефективності.

Ключові теми Форуму:

-       Державна політика у сфері енергоефективності

-       Енергоменеджмент - старт енергоефективності у громадах;

-       Від класичного до поглибленого ЕСКО-партнерства - нові моделі технологій та співфінансування

-       ЕСКО та енергоменеджмент на державних об'єктах: перші успіхи

-       Енергоефективність у промисловості:джерела фінансування проектів

Форум об'єднає понад 600 учасників з усієї України: мерів міст, голів обласних та районних адміністрацій, ОТГ, а також експертів,профільні громадські організації, міжнародні проекти, представників промислових підприємств, вітчизняні ЕСКО-компанії.

Відкриття о 10:00.

Час проведення: 10:00 - 15:00.

Місце проведення: м. Київ, Конгресно-виставковий центр «Парковий», Паркова дорога, 16а.

Участь безкоштовна!

Реєстрація обов’язкова за посиланням:https://goo.gl/forms/MPLFc5yXgJmzRSDh2

Довідкова інформація щодо участі у Форумі за контактами: 5forum.saee@gmail.com, (044) 590-54-15.

Акредитація ЗМІ проходить за тел.: (044) 590-59-65, 096-906-85-95 та
e-mail: saeepressa@gmail.com(Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності).

Веб-сайт: http://saee.gov.ua/uk/5EEF.

Організатор: Держенергоефективності.

Співорганізатори:

1. Фонд ім. Фрідріха Еберта в Україні
  2. Проект GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності»
  3. Проект GIZ «Реформа в сфері енергоефективності України»
  4. Проект GIZ «Енергоефективність у громадах ІІ»
  5. Проект GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях»
  6. Проект ПРООН «Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО»
  7. Проект UNIDO UKR ІЕЕ «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України»
  8. Центр ресурсоефективного та чистого виробництва (в системі UNIDO)

Запрошуємо до участі: керівництво облдержадміністрацій та обласних рад, міські голови, енергоменеджери, ОСББ, профільні громадські організації, міжнародні проекти, представники промислових підприємств, ЕСКО-компанії, будівельні компанії, виробники енергоефективних матеріалів та обладнання, енергоаудитори, профільні асоціації, ЗМІ та усі зацікавлені.