» Анонси » Розпочалися осінні змагання на кубок «Золота осінь»

Розпочалися осінні змагання на кубок «Золота осінь»

Автор: admin1 от 13-11-2019, 15:33
 (голосів: 0)

Розпочалися осінні змагання на кубок «Золота осінь»Вісім команд подали попередні заявки на участь у змаганнях і за згодою представників команд були розділені за територіальним принципом на дві групи. Отже, 17 листопада на стадіоні села Снятинка зустрічаються господарі  поля ФК «Мрія» з «Арсенал» Лішня початок о 12.00 год. та ФК Рихтичі – ФК «Стріла »  Вороблевичі початок о 14.00 годині. Цього ж дня на стадіоні села Уличне зустрічаються ФК «Карпати» Доброгостів – ФК «Карпати» Сторона, початок о 12.00 год. господарі «Карпати»  Уличне – ФК «Ураган Руля-Буд»  Медвежа о 14.00 год.

А вже 24 листопада на нейтральному полі зустрінуться півфіналісти своєї групи та буде проведено фінал.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua