В неділю, 23 жовтня, на нещодавно відкритому стадіоні села Ясениця-Сільна відбувся завершальний матч цьогорічного сезону – фінал кубка з футболу серед команд Вищої ліги. Фіналісти турніру – команди «Стріла» Вороблевичі та ФК «Карпати» Доброгостів показали цікаву й змістовну гру, так як першість району завершилась, то була нагода здобути один з головних призів, який розігрується федерацією футболу Дрогобицького району.
В безкомпромісній боротьбі, з рахунком 3:2, перемогу здобули вороблевицькі футболісти.
Вручаючи нагороди, головний спеціаліст відділу спорту райдержадміністрації Олег Войтечко та помічник народного депутата України, депутат районної ради Руслан Цеслів висловили впевненість що молоді, талановиті футболісти району успішно виступлять і в обласних змаганнях та прославлять спортивну Дрогобиччину.
Нагадаємо також, що цього року володарями кубка «Незалежність» серед юнацьких команд стали футболісти ФК Підбуж, а серед команд Прем'єр ліги –ФК «Арсенал» Лішня.













