18 листопада працівники Дрогобицького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з представниками добровільного пожежного товариства, працівниками Дрогобицького відділу національної поліції провели відпрацювання в с. Модричі Дрогобицького району. Була проведена роз’яснювальна робота серед населення щодо недопущення виникнення пожеж та безпечного поводженні в побуті під час опалювального сезону, зокрема, при користуванні електронагрівальними приладами.
Рятувальники рекомендували дотримуватись вимог пожежної безпеки під час опалювального сезону, проводити чистки, профілактичні огляди та ремонти димарів бути безпечним при користуванні електричними та газовими приладами, не перевантажувати електромережу та користуватись тільки сертифікованими приладами для обігрівання оселі.













