З метою профілактики недопущення пожеж працівники Дрогобицького районного відділу ДСНС спільно з начальником відділу цивільного захисту райдержадміністрації Андрієм Ванівським здійснили виїзд в с.Лішня, де нещодавно в житловому будинку сталася пожежа з трагічними наслідками. Разом із соціальним робітником вони відвідали насамперед оселі самотніх літніх мешканців, багатодітні сім'ї, де провели роз'яснювальну роботу щодо правил поводження з обігрівальними приладами.
Працівники цивільного захисту побували також у сільській раді, школі, де поспілкувалися з працівниками та вручили пам'ятки про те, як поводити себе при сигналах цивільної оборони та при виявленні підозрілих і вибухонебезпечних предметів.













