Сьогодні, 12 грудня, відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС, яке провів голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко. Основним питанням засідання було вжиття першочергових заходів щодо ліквідації наслідків пожежі, що сталася в кінці минулого тижня в приміщення Новокропивницької СЗШ І-ІІІ ст.
Нагадаємо, що вогнем частково знищено старий дерев’яний корпус школи, який збудовано ще на почату 20-го століття. Заступник начальника Дрогобицького районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області Роман Худик інформував присутніх членів комісії про перебіг подій та причини пожежі. Так, першою на місце події прибула команда пожежників з смт. Східниця, через деякий час, враховуючи масштаби пожежі, адже дерев’яне приміщення сприяло швидкому розповсюдженню вогню, прибуло підсилення з Борислава, Дрогобича та Трускавця. Пожежники та правоохоронці вивчаючи причину пожежі, основною версією загоряння вважають коротке замикання електропроводки.
На засіданні районної комісії з питань ТЕБ і НС прийнято ряд рішень, зокрема про демонтаж старого корпусу Новокропивницької СЗШ І-ІІІ ст., який постраждав від пожежі, створення робочої групи по ліквідації наслідків пожежі, також визначено відповідальних осіб, які будуть проводити нагляд за проведенням демонтажу, адже в першу чергу необхідно забезпечити виконання правил техніки безпеки та охорони праці під час проведення таких робіт.













