Як уже повідомили засоби масової інформації, цієї ночі горіло приміщення Новокропивницької СЗШ І-ІІІ ст..
Вогнем знищено старий дерев’яний корпус школи, який датується 1905 роком. Причину пожежі та обсяги завданих збитків з’ясовують фахівці. Попередня версія причини загоряння – коротке замикання електропроводки.
Завдяки зусиллям пожежників новий корпус вдалося врятувати. На місці події побував голова райдержадміністрації Володимир Шутко, а також керівник апарату РДА Руслан Щерба, керівник відділу цивільного захисту населення Андрій Ванівський, начальник Бориславського РЕМу Юрій Косар, начальник районного УКБ Василь Лішнянський, фахівці МНС.
Оглянувши спільно з сільським головою Назаром Токмаковим приміщення, яке вціліло, голова райдержадміністрації дав доручення призупинити навчання в школі, щоб діти та педагоги не дихали шкідливими продуктами горіння. За цей час потрібно провітрити і вимити класні кімнати та спільними силами зробити внутрішню санітарну побілку.
Треба сказати, що вчителі та старшокласники, яких дуже вразила ця подія, від самого ранку самостійно почали наводити лад у приміщеннях, які не зачепив вогонь.
Це вже друга пожежа у школі Нового Кропивника. На початку 2000-х років вогонь знищив більшу частину старої будівлі. Новий корпус школи був збудований спільними зусиллями районної влади, громади та меценатів.













