Відповідно до рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС проводяться роботи на місці нового карстового провалля, яке утворилося минулого тижня неподалік автодороги Дрогобич-Трускавець. Відбувається прокладання труби діаметром 1 м в руслі р.Вишниця для того, щоб вода з річки не потрапляла у провалля та не розмивала підземні пустоти, спричиняючи подальші обвали, а проходила через прокладену трубу у своє наземне русло. Роботи проводять фахівці управління водного господарства, 2-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС та гірничо-рятувального загону Івано-Франківської служби ДСНС.
На місці робіт на даний час перебувають голова райдержадміністрації Володимир Шутко, начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич та інші.













