Відповідно до рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС після прокладення труби на місці карстового провалля в руслі р.Вишниця було також здійснено тампонування утвореного провалля інертним матеріалом (засипання глиною) та проведено руслоочисні роботи р. Вишниця для швидшого проходження води. Роботи для недопущення потрапляння води у шахти проводили працівники управління водного господарства. Станом на 17 листопада заплановані роботи завершені. Потрапляння річки під землю зупинене.
Стан проведення робіт сьогодні проінспектували фахівці сектору цивільного захисту райдержадміністрації та управління водного господарства. Висновки обстеження разом із фотоматеріалами подані до облдержадміністрації.













