Вчора відбулося позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. Комісія розглянула одне питання — щодо демонтажу приміщення старої школи. У засіданні взяли участь представники відділу освіти, Броницької сільської ради, школи, батьківського комітету, депутати. Питання щодо демонтажу аварійної будівлі, яка має понад 100 років і давно не використовується, обговорювалося неодноразово. Нагальний його розгляд на комісії з питань ТЕБ і НС відбувся через руйнування, яких зазнав будинок внаслідок шквального вітру (обвалилася стіна і дах). Сільський голова Григорій Демків та
директор Леся Петрінець повідомили, що аварійне приміщення, яке знаходиться неподалік дороги та нової школи, створює загрозу мешканцям і, насамперед, школярам, тому необхідно приймати рішення щодо його знесення.
За підсумками обговорення комісія прийняла рішення, доручивши відділу освіти разом із сільською радою вжити заходів безпеки для населення, терміново провести всі необхідні дії для зняття з балансу (списання) та демонтажу аварійної будівлі.













