Сьогодні відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад.
Комісія розглянула питання про стан підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах до початку літнього сезону 2018 року, про стан протипожежного водопостачання у селах району, про впровадження на об’єктах підвищеної небезпеки систем раннього виявлення загрози надзвичайних ситуацій. Йшлося також
про пожежну безпеку у закладах освіти та культури району, у дитячих відпочинково-оздоровчих таборах, про протипожежний захист культових споруд району.
За підсумками розгляду комісія прийняла рішення, де визначені першочергові завдання та їх виконавці.













