» Цивільний захист » “Спалювання трави шкодить не лише здоров’ю, але й призводить до загибелі тваринного світу”, – Олександр Харчук

“Спалювання трави шкодить не лише здоров’ю, але й призводить до загибелі тваринного світу”, – Олександр Харчук

Автор: admin2 от 12-04-2018, 15:24
 (голосів: 2)

“Спалювання трави шкодить не лише здоров’ю, але й призводить до загибелі тваринного світу”, – Олександр ХарчукДепартамент з питань цивільного захисту вкотре закликає суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, не випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також не залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

“Через низьку свідомість, культуру поведінки наші мешканці вживають максимальних заходів, щоб спалити суху траву. Станом на сьогодні зафіксовано 128 пожеж, з них 2 на торфах. Працівниками Державної екологічної інспекції виписано 23 приписи на загальну суму 4080 гривень.  Звертаємось до мешканців області, щоб максимально обмежили спалювання тварин, адже це шкодить здоров’ю, тваринному світу”, - зазначив директор департаменту з питань цивільного захисту населення Олександр Харчук.

Нагадуємо, що за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків особи, винні у підпалі, несуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 170 гривень до 1190 гривень.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua