Сьогодні у районі проводяться командно-штабні навчання з метою відпрацювання заходів і узгодження дій служб цивільного захисту у випадку ймовірних надзвичайних ситуацій, пов'язаних з екстремальними погодними умовами осінньо-зимового періоду.
В рамках навчань відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, яке провів керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба. Членам комісії доведено ввідні, за якими проводяться навчання. Керівники служб доповіли про наявність сил та засобів для виконання поставлених завдань, які полягають у забезпеченні проїзду на найбільш проблемних ділянках доріг в разі погіршення погодних умов та можливих снігопадів.













