Сьогодні у Дрогобицькому районі розпочалися командно-штабні навчання системи цивільного захисту. Вранці відбулося спільне засідання комісій з питань ТЕБ та НС і евакуаційної комісії, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба.
Було зосереджено увагу на роботі спеціалізованих служб, системі оповіщення в населених пунктах району, йшлося про стан пунктів прийому населення в разі евакуації.
Руслан Щерба попросив присутніх, беручи до уваги ситуацію, в якій перебуває країна, з усією відповідальності, без формального підходу поставитися до роботи комісій та до завдань, які стоятимуть перед ними в разі необхідності.













