Сьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке провів голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич.
Комісія затвердила перелік об’єктів, розташованих на території Дрогобицького району, які підлягають обладнанню системами раннього виявлення НС та перелік об’єктів і окремих територій, які підлягають постійному та обов’язковому обслуговуванню аварійно-рятувальними службами.
На засіданні йшлося також про готовність сил цивільного захисту району, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2019 році, про стан електропостачання на території району (проведення весняної обрізки дерев, заміна ТП, ліній електропередач для недопущення аварійного відключення електроенергії), про стан забезпечення населення району якісною та безпечною для здоров’я
питною водою.
Обговорювалася також перспектива створення та функціонування ще однієї місцевої добровільної пожежної команди в Грушівській зоні та інші важливі питання.













