Сьогодні, 17 листопада під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС,
Комісія розглянула питання про стан санітарно-епідемічного благополуччя населення району у 2020 році; про стан пожежної безпеки у закладах освіти Дрогобицького району; про готовність господарств району до функціонування в осінньо-зимовому періоді 2020-2021 року та до ліквідації можливих надзвичайних ситуацій зимового періоду тощо.
За результатами розгляду комісія прийняла рішення, де визначено першочергові завдання для органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів райдержадміністрації, служб району для запобігання надзвичайним ситуаціям.
Протокол засідання буде оприлюднено.













