Сьогодні, 12 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба провів робочу нараду з балансоутримувачами захисних споруд, які знаходяться на території району. В нараді також взяли участь представники поліції, ДСНС, прокуратури та СБУ.
За підсумками обговорення власників захисних споруд зобов’язано звернутися в МБТІ для виготовлення необхідної документації на ці споруди, а також
привести їх до належного стану та спільно з представниками ДСНС України у Львівській обл. повторно провести обстеження окремих непроінвентаризованих захисних споруд.













