» Інформація » Питання інвентаризації захисних споруд розглядалося в Дрогобицькій РДА

Питання інвентаризації захисних споруд розглядалося в Дрогобицькій РДА

Автор: admin1 от 6-03-2015, 12:00
 (голосів: 0)

Питання  інвентаризації захисних споруд розглядалося в Дрогобицькій РДА5 березня перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький провів робочу зустріч з представниками Львівського обласного управління водних ресурсів, Дрогобицького управління водного господарства, ПМК-72 “Львівводбуд”, Дрогобицького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області. На ній розглядалися питання щодо проведення інвентаризації захисних споруд цивільного захисту.

Участь в зустрічі також взяв керівник відділу з питань цивільного захисту райдержадміністрації Олег Тарбєєв.

 

Питання  інвентаризації захисних споруд розглядалося в Дрогобицькій РДА
 

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua